Klasa A z Podstawówki

Klasa A z Podstawówki


  • Index
  •  » FORUM
  •  » Największe zadymy i solówki od 4-6 klasy!!!!!

#1 2009-07-03 22:22:31

@@FILIP@@

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-03
Posty: 1
Punktów :   

Największe zadymy i solówki od 4-6 klasy!!!!!

Tutaj możesz napisać  jakie wedłuk ciebie był największe zadymy w szkole od 4-6 klasy!!!!

Najlepsi w biciu w podstawówce to:
1.Rychu (0 przegranych) a ile wygranych nie wiem
2.Ja(Filip) (1 Remis z trafalem) (3 wygrane z sefciem i 1 wygrana z kucinem(wczoraj na gim)
3.Sewcio (3 przegrane ze mna) 1(wygrana z somerem i 1 wygrana z sikorom) (2 wygrane z RAkowskim 4 klasa)
4.Trafal (2 przegrane z kucinem 1 przegrana z rychem 1 remis ze mną) 1 wygrana z kucinem)
5.Somer ( 1 wygrana z rakoskim) 1 przegrana z sewciem)
A na końcu to:
Rakowski (NA hallowen miała być ustawka ale oni nie przyszli) (Rakowski,koperek,florek vs kucin i ja-uciekli
(w 4 klasie ja vs rakowski (rakowski ucieka przed walkom) ( 2 razy z sewciem - przegrywa rakowski) (1 przegrana z adamem) (2 wygrane ze zdaniewiczem)

Ustawka na hallowen:
Tydzień przed hallowen umawiamy sie na ustawke Ja,kucin,adam,zdaniewicz,sikora,jego kuzyn,(i widownia) vs Rakowski,rychu,sylwek,trafal,olek,hałwa,florek,koperek oni bardzo pewni wygranej.Około 30 min przed ustawka dozbrajamy się (kije,łom,kilka metalowych chudych prentów i idziema na miejsce ustawki.Tam czekamy na nich 40 min i ich nie ma to zostawiamy sprzęt i idziemy ich szukać pod domem adasia natykamy się na rakowskiego,florka i koperka ja mamy sie bic z nimi odnas 2 a od nich 3 to niechcom a jak1 na 3 tesz nie chcom wiec florek londuja po samochodem z kopem po żebrach a koperek i rakowski uciekaj do rakowskiego do domu my wszyscy za nimi oni kozaki przed domem troche wyzwisk troche jajek w dom rakowskiego i jago stary bjegnie za nami my w długom !! I tak sie skonczylo ze ekipa rakowskiego sie nie pojawila a reszta stracila wielki zapal do walki i poprostu uciekli!!!

Ostatnio edytowany przez @@FILIP@@ (2009-07-03 22:59:05)

Offline

 

#2 2009-07-05 21:36:22

Igulec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Największe zadymy i solówki od 4-6 klasy!!!!!

Jaśkowa mówi żebyś nie oczerniał koperka xD

Offline

 

#3 2009-07-08 19:27:35

Jaśkowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Największe zadymy i solówki od 4-6 klasy!!!!!

Yyyy co? buhaha

Offline

 

#4 2009-07-23 10:35:37

Igulec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Największe zadymy i solówki od 4-6 klasy!!!!!

Taaa teraz to buuhahahaha a wcześniej sama to napisałaś!

Offline

 
  • Index
  •  » FORUM
  •  » Największe zadymy i solówki od 4-6 klasy!!!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fir-2010.pun.pl www.bud.pun.pl www.ofdr.pun.pl www.srk.pun.pl www.avatar-potenga.pun.pl